لایت باکس و تابلوهای نوری

لایت باکس و تابلوهای نوری

یکی از عناصری که سبب جلب دقت بیشتر یک شی برای مخاطبان می شود , نوروفروغ و درخشش است . لذا مقطع هاست که برای جذابیت بیشتر , از گونه های لایت باکس ها به کار گیری می شود . این تابلوهای نوری اشکال متمایز دارا‌هستند . بعضی رشته رشته می باشند و بعضا دارنده ضخامت دوچندان . بعضا مطلوب درون ساختمان می‌باشند و بعضا مطلوب خارج . البته به طور کلی موردها تحت تحت عنوان شاخصه های یک لایت باکس شناخته میشوند :

 

ضخامت

یکنواختی پخش فروغ و روشنایی ( دیدن نشدن رد ال ای دی ها روی ورقه )

داخلی یا این که فرنگی بودن ( ایندور یا این که اوت بدور )

دیواری , رومیزی , سقفی یا این که توکار بودن

ترانس داشتن یا این که نداشتن

قابل ردوبدل بودن طرح

 

محصول

 

این فرآورده را می شود به روش های متفاوتی ساخت نمود . بعضی از لایت باکس ها با چاپ بک لیت می باشند . بعضا دیگر از چاپ روی پارجه بخره میبرند . اما می توان فهرست پایین را برای گونه های این فرآورده ارائه نمود :

جور اولیه

 

حدودا ضخامت این تابلو ها ۱۰ میلیمتر است . این تابلوها حدکثر میتوانند ۹۰*۳۰۰ سانتی متر باشند . برای اتصال این تابلوها به دیوار از شالوده های اسپیسر به کار گیری می شود . این تابلوها برای باطن ساختمان مطلوب هستند . در‌این عمل از چاپ بکلیت مستعمل شده‌است .

مدل دوم

frameless_printing.jpg

 

این تابلوها میتوانند حداکثر بعد ها بزرگی مثل ۲۰۰*۳۰۰ سانتی متر داشته باشند . ضخامت این گونه , دستکم ۱۰ سانتی متر است . معمولاً کادر این تابلوها از فرآورده ام دی اف می‌باشد . این فعالیت هم بیشتر برای درون ساختمان مطلوب است . درین عمل از چاپ بکلیت مصرف شده شده‌است .

مدل سوم

 

این مدل , حداکثر میتواند ۱۰۰*۶۰۰ سانتی متر باشد . از لحاظ ضخامت نیز حدودا ۱۰ سانتی متر می‌باشند . کادر این عمل از مال آلمینیوم هست . و این تابلوها هم بیشتر برای باطن ساختمان پیشنهاد میشود . درین تابلوها از چاپ روی پارچه های منحصربه‌فرد مصرف شده شده‌است .

گونه چهارم

 

درین مدل تابلوها حروف مدنظر روشن شده و دارنده درخشش می باشند . این تابلوها حداکثر ۱۲۲*۱۸۳ سانتی متر میباشند . بدنه ی این فعالیت , از کالا پلکسی گلاس میباشد . از این دسته , نیز می توان در درون ساختمان و نیز بیرون ساختمان به کار گرفت . در‌این لایت باکس ها , طرح مدنظر بوسیله پلکسی گلاس برش خورده و روشن می شود . لذا از لحاظ رنگ ( به عنوان مثال طیف نور و روشنایی ) دارنده محدودیت است .

جور پنجم

 

این دسته با تیتر اسمان مجازی در بازار آوازه دارااست . در‌این‌حالت‌ , طرح روی پلکسی چاپ شده و پشت آن روشنایی فعالیت می شود . هر قطعه ی این دسته , حداکثر ۱۲۲*۱۸۳ سانتی متر است . قاب این فعالیت هم در محل می بایست اجرا در بیاید . این عمل نیز برای درون و نیز بیرون ساختمان مطلوب است .

گونه ششم

 

این دسته , ظاهری دوچندان معمولی و قشنگ داراست . در این‌حالت , طرح یا این که متن ی مدنظر روی پلکسی حک شده . و با نصب ال ای دی در یک کدام از جوانب , روشن می شود . این لایت باکس ها می‌توانند حداکثر ۱۲۲*۱۸۳ سانتی باشند . این مدل معمولاً ۱۰۰ درصد از پلکسی گلاس ساخته می شود . همینطور قابلیت و امکان به کارگیری برای باطن سا بیرون ساختمان موجود هست .

شایسته ترین مکان برای نصب لایت باکس تبلیغاتی اماکن همگانی است . چون انگیزه مهم از ایجاد و عرضه لایت باکس ها تبلیغ و به نمایش گذاشتن یک جنس یا این که یک پیام است . به همین علت بایستی در محلی نصب شود که بیشترین مشاهده را داشته باشد . غالبا لایت باکس ها را به صورت ایستاده یا این که دیواری نصب می کنن که در بعضا مواقع شاهد عرضه آنان به صورت معلق هم هستیم .


لینک های مرتبط:


http://samdhprint.blog.ir/1399/02/08/lightbox-pricehttp://samdhprint.blogfa.com/post/39https://samdhprint.blogsky.com/1399/02/08/post-46/light-box-frameless

https://vk.com/@477894867-light-boxhttp://lightbox.blogfa.com/post/13http://lightboxframless.mihanblog.com/post/16http://lightbox.farhangblog.ir/Post/8/lightbox

http://samdhprint.titablog.com/post-28886.htmlhttp://lightbox.avablog.ir/post/15/lightbox-crystalhttp://lightbox.famblog.ir/post/14

https://lightbox.blogsky.com/1399/02/14/post-14/light-boxhttp://lightbox.rozblog.com/post/16

/ 0 نظر / 74 بازدید