نکاتی که پیرامون تابلو لایت باکس می بایست بدانید

لایت باکس چیست؟

لایت باکس یکی دیگر از مواقعی است که در تابلو ها به کارگیری می شود . که در پائین وارد شدن متراژ حروف یاری متعددی می نماید . که گونه های متمایز قادر است داشته باشد و به دور آن از پلکسی یا این که کناره چلنیوم است . و روی آن از پلکسی 3 میل است . و روی آن می توان از برش حروف پلکسی یا این که استیکر و یا این که چاپ صورت بپذیرد . و بیشتر برای لوگو ها یا این که عکس تولیدات و یا این که شماره گوشی تلفن ها به کار گیری می شود و نوروروشنایی تحت آن در صورت بزرگ بودن میتوان به جای s . m . d از فروغ مهتابی نیز به کار گرفت که منجر کاهش هزینه خواهد شد .

 

تابلو لایت باکس از مال پارچه بک لایت , فلکسی صورت یا این که طلق های بک لایت ساخته می شود . لایت باکس به چندین مدل پارچه ای , کریستالی , اسنپ کادر , لس آلومینیومی , یک طرفه و دو طرفه جور بندی می شود . برای ساخت این تابلو ابتدا طرح روی پارچه بک لایت یا این که بک لایت طلقی چاپ می شود و در فریم آلومینیومی جای می‌گیرد . منشاء تغذیه فروغ این فریم هم LED , SMD است .

 

نکاتی که پیرامون تابلو لایت باکس می بایست بدانید :

 

تابلو فوق در واقع یک باکس نوار دار است که در صنعت تابلو سازی و بازار تبلیغات مقام خیر و خوبی را از آن خویش نموده است . در صورتی‌که میخواهید یک تابلو گوناگون برای کسب و شغل های امروزی خویش داشته باشید با ما همراه باشید .

 

متریال ساخت

ضخامت و تداوم

کاربرد

منشا روشنایی

 

 

متریال لایت باکس

 

برای ساخت این باکس های تبلیغاتی عموماً از پلاستیک , چوب و آلومینیوم استعمال می شود . در واقع می‌توانیم بیان کنم این تابلو یک بنا است که پارچه ای مشابه کادر بر روی آن با قابلیت و امکان بده بستان قرار میگیرد . چاپ روی این تابلو به صورت بی واسطه روی طلق و مشابه استیکر دنبال می شود . بدنه از مال آلومینیوم آنودایز شده یا این که رنگ الکترواستاتیک است و تصاویر چاپ شده یووی است .

• پلاستیک , چوب و آلومینیوم

• چاپ طلقی استیکری

 

 

ضخامت و استمرار تابلوهای لایت باکس

 

ضخامت سوای تابلو تقریباً از یک سانت تا سیزده سانت شروع میشود . این دستور نشان از تنوع عمل برای سفارشی سازی کردن آن در حوزه های متعدد تبلیغاتی داراست . بها زیاد مطلوب این فعالیت مستحکم هواداران اکثری را در سوی آن جلب نموده است .

 

• ضخامت یک الی سیزده سانت

• قیمت خوب نسبت به سایز متنوع

کاربرد تابلو لایت باکس

 

از این تابلو به فراوانی در خیابان , رستوران , مجتمع های تجاری , مرکزها خرید , مترو , داروخانه , آلبوم , کافه , فست فود , تابلوهای راهنما , تابلو باطن کمپانی , بازار تلفن همراه , سوپرمارکت ها , درون سینما , آرایشگاه , باشگاه های ورزشی , مطب پزشکان و بخش اعظمی مکان های تبلیغاتی دیگر به کار گیری می شود . از این تابلو به دلیل ایستادگی فراوان بالای این فرآورده در قبال روشنایی خورشید و بقیه آلاینده ها به راحتی می توان علاوه بر فضاهای بسته در محیط های گشوده هم به کار گرفت .

 

• تابلوهای تبلیغاتی

• فضای داخلی و بیرونی

 

 

مبداء نور و روشنایی لایت باکس

 

مبداء روشنایی این تابلو از پشت بنر به عمل تابیده می شود که جلوه بصری خوشگل تری را مهیا می نماید . نوروروشنایی پنهان پشت عمل صحیح این تابلو را مشابه به یک تلویزیون به نمایش میگذارد . لایت باکس های تبلیغاتی به صورت یک رو , دو رو وگاها چهار طرفه ساخته میگردند . در محیط های بدون نور و سایه نظیر جلوه بصری دوچندان خاصی بر روی این عمل می توان روئت کرد و همین دستور این فرآورده را برای شغل های تبلیغاتی به یک مورد ایده ال تبدیل نموده است . احتمال دارد در قبل به دلیل به کار گیری از فروغ و روشنایی مهتابی پخش کنندگی خیر و خوبی از نور و روشنایی به نمایش نهاده نمیشد .

 

منبع:

http://estickekhodro.farnamblog.ir/post518514.html


/ 0 نظر / 53 بازدید