مراحل چاپ روی شیشه

در چاپ روی شیشه برای خشک شدن جوهر از لامپ یووی استفاده می‌شود همین امر سبب افزایش مقاومت جوهر در شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین در برابر نور آفتاب گردیده، این ویژگی ها چاپ مستقیم شیشه را برای استفاده در فضای خارجی مناسب می‌سازد و زیبایی این نوع چاپ را بر روی شیشه ماندگار کرده است.

8 رنگ بودن دستگاه فلت بد این امکان را به شما می‌دهد تا بدون محدودیت طرح‌های متنوع رنگی را به صورت ترنسپرنت و یا همراه با سفید با وضوح بالا تا 1200 نقطه در اینچ بر روی شیشه چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می‌توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .

این فن آوری چاپ روی شیشه اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن شفافیت آن و ماندگاری رنگ، طرح های مختلف را در مکان های گوناگون استفاده کنید. استفاده از جوهر مرغوب، طول عمر و ماندگاری چاپ شیشه را افزایش می‌دهد و زیبایی آن را برای سال ها حفظ می‌کند.

سقف‌های شیشه‌ای، درب اتوماتیک، پنجره‌های ساختمان، حفاظ و نرده شیشه‌ای، شیشه بالکن، دیوارپوش‌های شیشه‌ای، پارتیشن بندی، ویترین و پیشخوان فروشگاهی، کابین آسانسور، کابین دور دوشی، شیشه دکوراتیو، تابلوی شیشه‌ای، میز شیشه‌ای، بین کابینتی، پنل رادیاتور شیشه‌ای و نمای شیشه‌ای در ساختمان و همچنین چاپ نوشته روی شیشه، چاپ عکس روی شیشه برای هدیه دادن و کارهای تزئینی، چاپ سرامیکی شیشه و شیشه اتاق عمل از جمله موارد کاربرد شیشه های چاپ شده و خدمات چاپ شیشه است.

/ 0 نظر / 18 بازدید